Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim


Idź do treści

Archiwum

Prymusi

ROK SZKOLNY 2013/2014

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Kościsty Filip

Laureat

II d

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o społeczeństwie

mgr Radosław Pająk

2

Jakub Smólski
Anna Łaska

Laureat
Finalista

II b
III e

Wojewódzki Konkurs Historyczny

mgr Maria Śledzińska
mgr Iwona Goździk

3

Monika Gliszczyńska

Finalista

III c

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

mgr Teresa Małagocka

4

Aleksandra Sojka
Anna Kowalska

Finalista
Finalista

III c
III b

Wojewódzki Konkurs Języka niemieckiego

mgr Olga Kozar
mgr Ewelina Rybińska

Konkursy organizowane przez inne instytucje

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Martyna Turlik
Aleksandra Tulin
Jarosław Drzymalski

Laureat
Finalista
Finalista

I a
I a
II c

Interdyscyplinarny Konkurs filozofii klasycznej -
,,W poszukiwaniu prawdy o człowieku"

mgr Maria Śledzińska

2

Hubert Salamaga

Finalista

II d

Interdyscyplinarny Konkurs
Ekologiczno - Regionalny

mgr Anna Pająk
mgr Teresa Małagocka

3

Jakub Dębiec
Kacper Szulc
Michał Czarniecki

Finalista
Finalista
Laureat

I b
I a
III f

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy Żołnierza i Dzieje oręża Polskiego"


mgr Maria Śledzińska

4

Weronika Tokarska
Jakub Zygmunt
Wojciech Węgliński

I miejsce

III a
III a
III a

OOgólnopolski Konkurs Filmowy
"Od ignoranta do eleganta"

mgr Katarzyna Sobczyńska

5

Arkadiusz Godala

Finalista

II a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - ,,Matematyka moja pasja"

mgr Marlena Kołodziejczyk

6

Dominik Adamiec

Laureat

III d

Wojewódzki Konkurs Geograficzno-Turystyczny
,,Przez lądy, morza i oceany - Ameryka Północna".

mgr Anna Pająk

7

Adam Wiączek

I miejsce
w
województwie

I d

Konkurs Piosenki Stanu Wojennego "Solidarność"- Łódź

mgr Angieszka Bieniek

8

Adam Wiączek

I miejsce
w
województwie

I d

Konkurs Piosenki niemieckiej -Łódź

mgr Angieszka Bieniek

9

Adam Wiączek

I miejsce
w
województwie

I d

"Mityng Rawski"

mgr Angieszka Bieniek

10

Adam Wiączek

I miejsce
w
województwie

I d

Piosenki M.Hemara

mgr Angieszka Bieniek

ROK SZKOLNY 2012/2013

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Chaber Iga

Laureat

III c

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

mgr Izabela Chaber

2

Witko Maria
Kiełkowicz Aleksandra

Laureat
Finalista

III d
III a

Wojewódzki Konkurs Widzy o sztuce-
sekcja muzyki

mgr Agnieszka Bieniek
mgr Agnieszka Bieniek

3

Pietrzyk Wiktor

Finalista

III e

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

mgr Aneta Kołodziejska

5

Kościsty Filip
Pietrzyk Wiktor

Finalista
Finalista

I d
III e

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o społeczeństwie

mgr Radosław Pająk
mgr Radosław Pająk

Konkursy organizowane przez inne instytucje

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Adam Osuch
Mateusz Krężelewski

Laureat
Finalista

III c
III c

Interdyscyplinarny Konkurs filozofii klasycznej -
,,W poszukiwaniu prawdy o człowieku"

mgr Maria Śledzińska
mgr Maria Śledzińska

2

Iga Chaber
Piotr Turoboś
Hubert Salamaga

Finalista
Finalista
Finalista

III c
III c
II d

Interdyscyplinarny Konkurs
Ekologiczno - Regionalny

mgr Izabela Chaber
mgr Izabela Chaber
mgr Anna Pająk

3

Jakub Smólski
Michalina Jaborska
Michał Michalak

Finalista
Finalista
Finalista

Ib
III c
III a

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy Żołnierza i Dzieje oręża Polskiego"

mgr Maria Śledzińska
mgr Maria Śledzińska
mgr Maria Śledzińska

4

Filip Kościsty

Laureat

I d

Ogólnopolski Konkurs organizowany przez MSZ "Moja szkoła w Unii Europejskiej"

mgr Radosław Pająk

5

Piotr Turoboś
Piotr Chachuła

Finalista
Finalista

III c
III b

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - ,,Matematyka moja pasja"

mgr Marlena Kołodziejczyk
mgr Marlena KołodziejczyK

6

Paweł Woźniak

Finalista

III a

Wojewódzki Konkurs Geograficzno-Turystyczny
,,Przez lądy, morza i oceany - Australia i Oceania".

mgr Aneta Kołodziejska

ROK SZKOLNY 2011/2012

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Wojciech Mościński

Laureat

III d

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

mgr Maria Miklewska

2

Wojciech Mościński

Laureat

III d

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

mgr Jolanta Jaśkiewicz

3

Marcin Zatyka
Iga Chaber

Laureat
Finalista

III c
II c

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

mgr Izabela Chaber
mgr Izabela Chaber

4

Marlyn Menzl

Laureat

III a

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

mgr Ewelina Rybińska

5

Dominika Cybulska
Gustaw Jasnowski
Agata Wojciechowska

Finalista
Finalista
Finalista

III a
III b
III c

Wojewódzki Konkurs Historyczny

mgr Maria Śledzińska
mgr Maria Śledzińska
mgr Maria Śledzińska

Konkursy organizowane przez inne instytucje

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Marlyn Menzl

Laureat

III a

X Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

mgr Ewelina Rybińska

2

Anna Kmita
Dominika Cybulska

Laureat
Finalista

III a
III a

Konkurs filozofii klasycznej - ,,W poszukiwaniu prawdy o człowieku"

mgr Maria Śledzińska
mgr Maria Śledzińska

3

Aleksandra Góralczyk
Iga Chaber
Anna Kmita

Laureat
Finalista
Finalista

III e
II c
III a

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny
Ekologiczno - Regionalny
Organizowany przez WODN Piotrków Tryb. i KO Łódź

mgr Aneta Kołodziejska
mgr Izabela Chaber
mgr Izabela Chaber

4

Gustaw Jasnowski
Patrycja Ordak

Finalista
Finalista

III b
III c

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego organizowany przez MEN, MON i ODN Płock

mgr Maria Śledzińska
mgr Maria Śledzińska

5

Wojciech Mościński
Adam Bernat
Gustaw Jasnowski
Bartłomiej Jędrzejczyk
Patryk Szczur

Finalista
Finalista
Finalista
Finalista
Finalista

III d
III d
III b
III e
III f

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - ,,Matematyka moja pasja"

mgr Marlena Kołodziejczyk
mgr Marlena Kołodziejczyk
mgr Jolanta Nita
mgr Jolanta Nita
mgt Jolanta Nita

6

Wiktor Pietrzyk
Wioletta Kołodziejska

Finalista Finalista

II e
II d

Wojewódzki Konkurs Geograficzno-Turystyczny
,,Przez lądy, morza i oceany - Afryka".

mgr Aneta Kołodziejska
mgr Aneta Kołodziejska

ROK SZKOLNY 2010/2011

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Konicki Wojciech
Menzel Marlyn
Lenarcik Aleksandra

Laureat
Laureat
Finalista

III f
II a
III f

Konkurs Języka Niemieckiego

mgr Ewelina Rybińska
mgr Ewelina Rybińska
mgr Ewelina Rybińska

2

Malinowski Łukasz
Izak Katarzyna
Śledziński Aleksander
Wróbelska Katarzyna
Wojciechowska Agata
Jasnowski Gustaw

Finalista
Finalista
Finalista
Finalista
Finalista
Finalista

III b
III d
III c
III e
II c
II b

Konkurs Historyczny

mgr Iwona Goździk
mgr Iwona Goździk
mgr Iwona Goździk
mgr Iwona Goździk
mgr Maria Śledzińska
mgr Maria Śledzińska

3

Fijałkowska Martyna

Laureat

III c

Konkurs Wiedzy o Sztuce

mgr Agnieszka Bieniek

4

Lenarcik Aleksandra

Finalista

III f

Konkurs Języka Polskiego

mgr Iwona Brzeska Kubacka

5

Mościński Wojciech

Finalista

II d

Konkurs Fizyczny

mgr Maria Miklewska

6

Sidło Patrycja
Mościński Wojciech

Finalista
Finalista

III f
II d

Konkurs Chemiczny

mgr Marzena
Niewiadomska
mgr Marzena
Niewiadomska

7

Chaber Iga

Finalista

I c

Konkurs Biologiczny

mgr Izabela Chaber

8

Malinowski Łukasz

Laureat

III b

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego
organizowany przez MEN, MON i ODN Płock

mgr Iwona Goździk

Konkursy organizowane przez inne instytucje

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Mościński Wojciech

Laureat

II d

II Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Fuzja jądrowa - energia przyszłości"

mgr Maria Miklewska

2

Chojnacka Zuzanna
Królak Aleksandra
Tkacz Katarzyna
Młynarczyk Łukasz

Finalista
Finalista
Finalista
Finalista

II c
II c
II c
II c

III Konkurs National Geographic i Nowej Ery "Moje miejsce na ziemi"

mgr Anna Odrowska

ROK SZKOLNY 2009/2010

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Ewa Wachoń
Małgorzata Bednarska

finalista
finalista

III c
II c

Konkurs geograficzny

mgr Anna Pająk

2

Maciej Bartylak

finalista

III c

Konkurs języka angielskiego

mgr Renata Lewandowska

3

Patrycja Sojka

finalista

III a

Konkurs historyczny

mgr Maria Śledzińska

4

Maciej Bartylak
Kacper Cywiński

laureat
finalista

III c
III b

Konkurs informatyczny

mgr Sławomir Goździk

Konkursy organizowane przez inne instytucje

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Adrian Król
Małgorzata Bednarska
Ewa Wachoń

laureaci

III b
II c
III c

II Wojewódzki Konkurs Geograficzno-Turystyczny "Przez lądy,
morza i oceany - Azja"

mgr Anna Pająk

2

Joanna Lewandowska

I miejsce w wojew.

II a

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Od Jałty do Gdańska" (30 lat Solidarności)

mgr Maria Śledzińska

3

Magdalena Gontarek
Adrian Król
Kacper Cywiński

II miejsce w wojew.

III a
III b
III b

Ogólnopolski Konkurs "Moja szkoła w Unii Europejskiej" - edycja VIII
Organizowany przez MSZ, MEN i Kuratorium Oświaty

mgr Radosław Pająk

4

Aleksander Śledziński
Marcin Zatyka
Łukasz Kowara
Adrian Król

laureat
laureat
finalista
finalista

II c
I c
III c
III b

Ogólnopolski konkurs historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
od Cedyni do Orszy

mgr Maria Śledzińska

mgr Iwona Goźdzk

ROK SZKOLNY 2008/2009

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Adrian Król
Ewa Wachoń

laureat
laureat

II b
II c

Konkurs historyczny

mgr Radosław Pająk

2

Natalia Wochtman
Bartłomiej Woźniak

finalista
finalista

III d
II c

Konkurs matematyczny

mgr Marlena Koodziejczyk

3

Natalia Wochtman

finalista

III d

Konkurs z fizyki

mgr Marzena Niewiadomska

4

Anita Koperniak
Paulina Popiołek

finalista
finalista

III e
III e

Konkurs z j. niemieckiego

mgr Ewelina Rybińska

Konkursy organizowane przez inne instytucje

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Natalia Wochtman
Adrian Król

laureat
finalista


II d
I b

Wojewódzki Konkurs Wiedzy
Obywatelskiej i Ekonomicznej orgnizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej

mgr Radosław Pająk

2

Anita Koperniak
M. Pacholczyk

finalista
finalista

III e
IIIe

VII Ogólnopolski Konkurs j. niemieckiego dla gimnazjalistów

mgr Ewelina Rybińska

3

Malgorzata Bednarska
Aleksander Śledziński
Rafał Bielas
Adrian Król

laureat finalista
laureat
laureat

I c
I c
III c
II b

Dzieje Oręża i Losy Żołnierza Polskiego organizowany przez MEN, MON i ODN Płock

mgr Radosław Pająk
mgr Maria Śledzińska
mgr Iwona Goździk

ROK SZKOLNY 2007/2008

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Elżbieta Pawlas
Tomasz Piotrowski
Przemysław Kapała
Aneta Stefańczyk
Rafał Bielas
Ewa Wachoń

laureat
laureat

laureat
finalista
laureat
finalista

III c
III d
III a
III a
II c
I c

Konkurs historyczny

mgr Iwona Goździk
mgr Maria Śledzińska

2

Aneta Stefańczyk
Rafał Bielas

laureat
finalista

III a
II c

Konkurs geograficzny

mgr Anna Pająk

3

Artur Godlewski

finalista

III b

Konkurs biologiczny

mgr Teresa Małagocka

4

Elżbieta Pawlas
Aneta Stefańczyk
Maja Kubacka
Anna Lenarcik

finalista
finalista
finalista
finalista

III c
III a
II e
III e

Konkurs języka polskiego

mgr Grażyna Serwa
mgr Agnieszka Adamiec
mgr Iwona Brzeska Kubacka

5

Anita Koperniak

finalista

II e

Konkurs języka niemieckiego

mgr Ewelina Rybińska

6

Aneta Stefańczyk

finalista

III a

Konkurs języka angielskiego

mgr Renata Lewndowska

Konkursy organizowane przez inne instytucje

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Kacper Cywiński
Justyna Chojnacka
Natalia Wochtman

I m
w Polsce
laureaci

I b
II d
II d

"Moja szkoła w UE"
VI edycja konkursu
ogólnopolskiego
organizowanego przez Urząd
Komitetu Imigracji
Europejskiej, MEN i MKiDzN

mgr Radosław Pająk

2

Szkolny Klub Europejski "Eurotom"

I m w
Polsce

Kl. I
i II
25 osób

Konkurs Parlamentu
Europejskiego "Euroscola"
Biuro informacyjne PE w
Polsce

mgr Radosław Pająk

3

Adrian Król

II m
w Polsce
laureat

I b

Ogólnopolski konkurs Wiedzy
o Parlamencie RP Kancelaria
Senatu RP

mgr Radosław Pająk

4

Natalia Wochtman
Adrian Król

laureat
finalista

II d
I b

Wojewódzki Konkurs Wiedzy
Obywatelskiej i
Ekonomicznej organizowany
przez Cenrum Edukacji
Obywatelskiej

mgr Radosław Pająk

5

Anita Koperniak

laureat

II e

VI Ogólnopolski Konkurs
j. niemieckiego dla
gimnazjalistów

mgr Ewelina Rybińska

6

Kacper Cywiński

laureat

I b

Konkurs wojewódzki "Polska
w Schengen - Schengen w
Polsce" Instytut Europejski
w Łodzi

mgr Radosław Pająk

7

Natalia Wochtman

finalista

II d

Dzieje Oręża i Losy Żołnierza
Polskiego organizowany
przez MEN, MON i ODN Płock

mgr Radosław Pająk

8

Aneta Stefańczyk

finalista

III a

Konkurs Turystyczno-
Ekologiczny organizowany
przez KO w Łodzi,
WODN Piotrków Tryb.,
Stowarzyszenie
Nauczycieli Ekologów

mgr Anna Pająk

9

Tomasz Piotrowski

III m w
wojew.

III d

Archidiecezjalny Konkurs
"Czy znasz Dzieje Apostolskie"

mgr Dorota Krawentek

ROK SZKOLNY 2006/2007

Laureaci

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Tomasz Konicki
Filip Maleszka
Katarzyna Socha
Mateusz Bogusławski

laureat
laureat
laureat
laureat

III c
III d
III e
II a

Konkurs historyczny

mgr Maria Śledzińska

2

Tomasz Konicki
Kacper Trela

laureat
laureat

III c
III e

Między przedmiotowy konkurs Ekologiczno-Turystyczny

mgr Izabela Chaber
mgr Teresa Małagocka

3

Kacper Trela

laureat

III e

Wojewódzki Konkurs
z wiedzy obywatelskiej
i ekonomicznej

mgr Radosław Pająk

4

Magdalena Milczarek
Monika Serzysko
Aleksandra Zaborowska

laureaci

III b
III b
III b

Ogólnopolski konkurs "Moja szkoła w Unii Europejskiej"

mgr Radosław Pająk

5

Tomasz Konicki
Alicja Mierzejewska

III m w etapie ogólno-
polskim

III c
III c

Konkurs "Granice zdrady narodowej i pańswowej
w dziejach Polski"

mgr Maria Śledzińska

Finaliści

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Joanna Pawłowska
Agnieszka Wróblewska
Kacper Mrozicki
Elżbieta Pawlas
Przemysław Kapała
Tomasz Piotrowski

finalista
finalista
finalista
finalista
finalista
finalista

III d
III c
III d
II c
II a
II d

Konkurs historyczny

mgr Maria Śledzińska
mgr Radosław Pająk
mgr Iwona Goździk

2

Katarzyna Podkowska
Filip Maleszka

finalista
finalista

III e
III d

Konkurs języka angielskiego

mgr Anna Odrowska

3

Radosław Szmidt
Kacper Mrozicki

finalista
finalista

III c
III d

Konkurs "Dzieje Oręża i Losy Żołnierza Polskiego"

mgr Maria Śledzińska

4

Nina Bartylak

finalista

III e

Międzyprzedmiotowy konkurs Ekologiczno - Turystyczny

mgr Izabela Chaber
mgr Teresa Małagocka

5

Tomasz Konicki

finalista

III c

Konkurs języka niemieckiego

mgr Olga Kozar

Strona główna | Aktualnosci | Kalendarium | Konsultacje | Projekty | Dyrekcja | Nauczyciele | Dokumenty | Biblioteka | Plan lekcji | Baza sportowa | Prymusi | Kontakt | Klasy | Ciekawe strony | Historia szkoly | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego