Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim


Idź do treści

Klasy III

Plan lekcji

KLASA III A

lp.

godzina

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

Gr.spr/---

J.polski

Wos

Zaj.tech

J.polski

2

Gr.spr/J.niem

Fizyka

J.polski

Historia

J.ang/J.ang

3

J.polski

Chemia

Matematyka

J.polski

Edb

4

Geografia

Matematyka

J.niem/J.niem

Gegrafia

Wych.

5

Biologia

W-f/W-f

J.ang/J.ang

W-f/Inf

J.niem/W-f

6

Matematyka

W-f/W-f

Religia

W-f/W-f

Fizyka/Biologia

7

Zaj.art.

Historia

Gr.spr/---

Matematyka

Gr.spr/---

8

Wdż/---

Religia

Gr.spr/---

Inf/---

Gr.spr/---

9

         

10

         

KLASA III B

lp.

godzina

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

Gr.spr/---

J.polski

Inf/---

J.niem/J.ang

J.polski

2

Gr.spr/W-f

J.niem/J.ang

Chemia

Wos

Historia

3

Historia

W-f/W-f

J.niem/J.ang

Matematyka

Boilogia

4

J.niem/J.ang

W-f/W-f

J.polski

J.polski

Matematyka

5

Matematyka

Geografia

Matematyka

W-f/W-f

Zaj.tech

6

Zaj.art

Fizyka

Fizyka/Biologia

W-f/Inf

Religia

7

J.polski

Religia

Gr.spr/---

Geografia

Gr.spr/---

8

---/Wdż

Wych.

Gr.spr/---

Edb

Gr.spr/---

9

         

10

         

KLASA III C

lp.

godzina

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

---

Matematyka

---

---

J.niem/J.niem

2

Geografia

J.polski

W-f/W-f

Geografia

Matematyka

3

Historia

Fizyka

Historia

W-f/W-f

J.ang/J.ang

4

W-f/W-f

J.niem/J.niem

J.polski

Inf/W-f

J.pol

5

J.polski

W-f/Inf

J.ang/J.ang

Religia

Religia

6

Biologia

Chemia

Zaj.tech

Matematyka

Biologia/Fizyka

7

Wdż/---

Edb

Matematyka

J.polski

Wos

8

 

Wych

Zaj.art

C.KN

 

9

         

10

         

KLASA III D

lp.

godzina

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

J.niem/J.angi

J.ang/Inf

Matematyka

Historia

Edb

2

Biologia

Wych

Wos

Matematyka

J.polski

3

Inf/W-f

Polski

W-f/W-f

Religia

W-f/W-f

4

Historia

W-f/J.niem

W-f/W-f

J.ang/J.niem

Matematyka

5

Matematyka

Fizyka

Zaj.tech

J.polski

J.niem/J.ang

6

J.polski

Geografia

Biologia/Fizyka

Geografia

 

7

J.polski

Chemia

Religia

Wdż/---

 

8

Zaj.art

       

9

         

10

         

KLASA III E

lp.

godzina

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

Wdż/---

J.niem/J.niem

Chemia

Wos

J.ang/J.ang

2

Matematyka

J.polski

Geografia

J.polski

Matematyka

3

Geografia

Edb

J.polski

J.polski

Historia

4

Inf/W-f

Fizyka

Matematyka

Technika

W-f/W-f

5

W-f/W-f

Religia

Biologia

W-f/J.niem

Fizyka/Biologia

6

W-f/Inf

Matematyka

L.wych

J.niem/W-f

Zaj.art

7

Religia

 

J.ang/J.ang

   

8

Polski

 

Historia

   

9

         

10

         

KLASA III F

lp.

godzina

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

J.pol

Edb

---

Matematyka

J.polski

2

Fizyka

Inf/W-f

Matematyka

J.polski

Matematyka

3

J.ang/J.niem

Matematyka

Historia

J.polski

Historia

4

J.niem/J.ang

L.wych

Technika

Biologia

W-f/W-f

5

W-f/Inf

Chemia

J.niem/J.niem

W-f/J.ang

Biologia/Fizyka

6

W-f/W-f

J.polski

Geografia

J.ang/W-f

Geografia

7

Wos

 

Zaj.art

---/Wdż

Religia

8

   

Religia

   

9

         

10

         

Strona główna | Aktualnosci | Kalendarium | Konsultacje | Projekty | Dyrekcja | Nauczyciele | Dokumenty | Biblioteka | Plan lekcji | Baza sportowa | Prymusi | Kontakt | Klasy | Ciekawe strony | Historia szkoly | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego