Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim


Idź do treści

Laureaci

Prymusi

ROK SZKOLNY 2016/2017

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Przemysław Koch
Antoni Węgliński

laureat
laureat

III e
II e

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z
Historii

I. Goździk
M. Śledzińska

2

Monika Rybak

laureat

I d

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy ,,Wiedza o sztuce – sekcja muzyki”

A. Bieniek

Konkursy interdyscyplinarne i tematyczne

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Przemysław Koch
Miłosz Biniek
Dominika Hajkowska

laureat
laureat
laureat

III e
IId
Ia

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,, Losy żołnierza i dzieja oręża polskiego..."

I. Goździk
M. Śledzińska
M. Śledzińska

2

Adrianna Chachuła

Anna Chojnacka

Anna Kowalska

Natalia Turoboś

Kacper Pastuszka

Mateusz Thomas

Karolina Zań

laureat

finalista

finalista

finalista

finalista

finalista

finalista

IIIf

IIIa

IIIb

IIId

IIIe

IIIf

IIIf

Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-regionalny

A. Pająk/
T. Małagocka
A. Pająk/
T. Małagocka
A. Pająk/
T. Małagocka
A. Pająk/
T. Małagocka
A. Pająk/
T. Małagocka
A. Pająk/
T. Małagocka
A. Pająk/
T. Małagocka

3

Anna Kowalska
Adrianna Chachuła

finalista
finalista

IIIb
IIIf

Wojewódzki tematyczny konkurs geoograficzno-turystyczny "Przez lądy, morza i oceany... - kraje Półwyspu Iberyjskiego i wojewódzstwo łódzkie"

A. Pająk
A. Pająk

ROK SZKOLNY 2015/2016

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Kacper Szulc
Daniel Wlazło
Martyna Turlik
Blanka Kolanko
Michał Szczypior
Przemysław Koch

laureat
laureat
finalista
finalista
finalista
finalista

III e
IIIa
IIIa
IIIb
IIIc
IIe

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z
Historii

R. Pająk
M. Śledzińska
M. Śledzińska
M. Śledzińska
M. Śledzińska
I. Goździk

2

Blanka Kolanko

finalista

III b

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

T. Małagocka

3

Jakub Błoński
Jan Jania
Piotr Cichwski
Jakub Szyler
Szymon Trzciński
Oliwia Kłosek
Filip Macuda
Daniel Wlazło

finalista
finalista
finalista
finalista
finalista
finalista
finalista
finalista

III a
IIIa
IIIc
IIIc
Ic
IIId
IIIe
IIIe

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wos-u

M. Śledzińska
M. Śledzińska
M. Śledzińska
M. Śledzińska
M. Śledzińska
R. Pająk
R. Pająk
R. Pająk

4

Natalia Przybylaka

finalista

III d

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy ,,Wiedza o sztuce – sekcja muzyki”

A. Bieniek

5

Michał Trzonek

finalista

III f

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z
Chemii

J. Jaśkiewicz

Konkursy interdyscyplinarne i tematyczne

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Przemysław Koch
Antoni Węgliński
Miłosz Bieniek

laureat
laureat
finalista

II e
Id
Id

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,, Losy żołnierza i dzieja oręża polskiego..."

I. Goździk
M. Śledzińska
M. Śledzińska

2

Zofia Gawior

laureat

II f

Konkurs Filozofii Klasycznej
,,W poszukiwaniu prawdy o człowieku"

I. Goździk

3

Agata Wróbel

Magdalena Cichoń

Magdalena Szortyka

Michał Trzonek

Natalia Turoboś

laureat

finalista

finalista

finalista

finalista

III e

III c

III c

III f

II d

Interdyscyplinarny Konkurs
Ekologiczno-regionalny

I.Chaber
A. Kołodziejska
I. Chaber
A. Pająk
I. Chaber
A. Pająk
I. Chaber
A. Kołodziejska
T. Malagocka
A. Kołodziejska

4

Daniel Wlazło
Piotr Cichowski

laureat
finalista

III e
III c

Wojewódzki tematyczny konkurs geograficzno-turystyczny ,,Przez lądy, morza i oceany... - kraje skandynawskie i województwo łódzkie"

A Kołodziejska
A. Pająk

5

Mariusz Kuciński

finalista

III b

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
,,Matematyka – moja pasja’’

A. Grabowska

6

Michał Trzonek

laureat

III f

Wojewódzki konkurs interdyscyplinarny internetowy ,,First Steo To Success"

M. Niewiadomska

ROK SZKOLNY 2014/2015

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Kacper Szulc

finalista

II a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z
Historii

Maria Śledzińska

2

Agata Wróbel

finalista

II e

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Izabela Chaber

3

Anna Włudarczyk

finalista

III a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Marlena Kołodziejczyk

4

Daniel Wlazło

laureat

II e

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy ,,Wiedza o sztuce – sekcja muzyki”

Agnieszka Bieniek

5

Jakub Smólski
Filip Kościsty

laureat
laureat

III b
III d

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z
Geografii

Aneta Kołodziejska
Anna Pająk

6

Jarosław Drzymalski

finalista

III c

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Sławomir Goździk

Konkursy organizowane przez inne instytucje

Lp.

Nazwisko i Imię

Tytuł

Klasa

Nazwa konkursu

Opiekun

1

Jakub Dębiec
Michał Szczypior

finalista
finalista

II b
II c

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora
M. Gajewskiego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy

Maria Śledzińska

2

Aleksandra Tulin
Kacper Jóźwik
Magdalena Szortyka
Filip Jóźwik

laureat
laureat
finalista
finalista

II a
III g
II c
III g

Konkurs Filozofii Klasycznej
W poszukiwaniu prawdy o człowieku

Maria Śledzińska

3

Filip Kościsty
Natalia Sych
Jakub Smólski
Piotr Cichowski

finalista
finalista
finalista
finalista

III d
III a
III b
II c

Interdyscyplinarny Konkurs
Ekologiczno-regionalny

Teresa Małagocka
Anna Pająk
Izabela Chaber
Aneta Kołodziejska

4

Agata Wróbel
Michał Trzonek
Piotr Cichowski
Magdalena Szortyka
Magdalena Bucholz
Mateusz Woźniak
Magdalena Cichoń

finalista
półfinalista

półfinalista
półfinalista
półfinalista
półfinalista
półfinalista

II e
II f
II c
II c
III f
II f
II c

III Ogólnopolski Konkurs Transplantologiczny „Przeszczep sobie zdrowie”

Izabela Chaber

5

Anna Włudarczyk
Arkadiusz Godala

finalista
finalista

III a
III a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
,,Matematyka – moja pasja’’

Marlena Kołodziejczyk

6

Jarosław Drzymalski

II miejsce

III c

VIII Konkurs Informatyczny „INFOTECH”

Sławomir Goździk

7

Adam Wiączek

finalista

II d

Festiwal Grechuta – Kraków 2014

Agnieszka Bieniek

8

Adam Wiączek

I miejsce

II d

XXIV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystyczno-Przyrodniczej - Przedbórz

Agnieszka Bieniek

9

Adam Wiączek

II miejsce

II d

Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej - Łódź

Agnieszka Bieniek

10

Blanka Kolanko

II miejsce

II b

EKOPOZYTYWNI- program edukacyjno-ekologiczny ,,Nasi mali przyjaciele”

Agnieszka Bieniek

Laureaci i Finaliści w latach poprzednich

Strona główna | Aktualnosci | Kalendarium | Konsultacje | Projekty | Dyrekcja | Nauczyciele | Dokumenty | Biblioteka | Plan lekcji | Baza sportowa | Prymusi | Kontakt | Klasy | Ciekawe strony | Historia szkoly | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego