Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim


Idź do treści

Najlepsze srednie

Prymusi

Najwyższe średnie
w roku szkolnym 2016/2017

Klasy I

Klasy II

Klasy III

Nazwisko i Imię

Średnia ocen

Rybak Monika

5,67

Chaber Julia

5,40

Hajkowska Dominika

5,40

Koluśniewska Oliwia

5,40

Piwowarska Amelia

5,40

Rybińska Iga

5,40

Cisowska Iga

5,33

Milejska Wiktoria

5,33

Olech Weronika

5,33

Rosół Milena

5,33

Stępień Julia

5,33

Skorupa Weronika

5,27

Jakubowski Nikodem

5,20

Gajewski Jakub

5,13

Jankowska Patrycja

5,13

Słota Bartłomiej

5,13

Pasieczyńska Wiktoria

5,07

Rutkowski Aleksander

5,07

Wojtaszek Miłosz

5,07

Zieliński Jakub

5,07

Popielec-Nowicki Łukasz

5,06

Kochanowska Aleksandra

5,00

Kujawska Aleksandra

5,00

Dobrzyńska Natalia

4,93

Kulbat Jakub

4,93

Serwa Miłosz

4,93

Stanicka Agnieszka

4,93

Kędziora Ewa

4,87

Rudniak Michał

4,87

Wypych Wojciech

4,87

Chojnacka Olga

4,86

Buczyński Nikodem

4,80

Głuszek Jan

4,80

Królik Aleksander

4,80

Muszyńska Martyna

4,80

Rzymkowska Adela

4,80

Szadkoowska Marta

4,80

Warda Oliwia

4,80

Nazwisko i Imię

Średnia ocen

Głowa Alicja

5,60

Stępień Emilia

5,33

Stanisławska Aleksandra

5,27

Zimnicka Natalia

5,20

Franczak Anna

5,13

Panek Aleksandra

5,13

Sztąboroska Karolina

5,13

Dołęgowski Dawid

5,10

Kondaszewski Kacper

5,07

Gałecka Natalia

5,00

Gogól Zofia

5,00

Klauze Wiktoria

5,00

Lisicka Aleksandra

5,00

Pająk Paulina

5,00

Rutkowska Zuzanna

5,00

Drzymalski Bartłomiej

4,93

Kliszewska Wiktoria

4,93

Krupa Robert

4,93

Piwowarska Aleksandra

4,93

Woźniak Jakub

4,93

Jakubczyk Aleksandra

4,87

Kozera Andrea

4,80

Ludziejewski Grzegorz

4,80

Raczkowska Jagoda

4,80

Ogłuszka Maja

4,80

Piekarska Oliwia

4,79

Nazwisko Imię

Srednia ocen

Chachuła Adrianna

5,56

Kowalska Anna

5,50

Ziętek Lidia

5,44

Kwapisiewicz Izabela

5,22

Zań Karolina

5,22

Ciupiński Jakub

5,18

Kabała Aleksandra

5,17

Politańska Weronika

5,17

Thomas Mateusz

5,17

Cała Wiktoria

5,11

Kondaszewska Alicja

5,11

Rokita Norbert

5,11

Szewczyk Adrianna

5,11

Doszczak Oliwia

5,06

Gawior Zofia

5,06

Migowska Lidia

5,06

Owsianka Aleksandra

5,06

Malinowska Karolina

5,00

Mróz Wiktoria

5,00

Politowska Angelika

5,00

Bernaciak Jakub

4,94

Gielec Aleksandra

4,94

Ostalski Remigiusz

4,94

Zaborowska Aleksandra

4,94

Borysławska Anna

4,89

Szewczyk Julia

4,89

Krześlak Wiktoria

4,88

Orzelski Jacek

4,85

Pastuszka Kacper

4,83

Pawlicha Jakub

4,83

Urbańska Paula

4,83

Telus Julia

4,81

Burian Daria

4,78

Chmielewski Mateusz

4,78

Chojnacka Anna

4,78

Kujawska Nikol

4,78

Rżanek Wojciech

4,78

Staniszewska Alicja

4,78

Wójciak Małgorzata

4,78

Strona główna | Aktualnosci | Kalendarium | Konsultacje | Projekty | Dyrekcja | Nauczyciele | Dokumenty | Biblioteka | Plan lekcji | Baza sportowa | Prymusi | Kontakt | Klasy | Ciekawe strony | Historia szkoly | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego